Witamy bardzo serdecznie!

 

Specjalizujemy się w przygotowaniach i realizacji profesjonalnych podróży po Bałkanach !

Kontynuujemy tradycję największego Serbskiego biura podróży, które jest obecne na Polskim rynku turystycznym od 2001r. Znajomość rynku, kreatywność oraz najważniejsze – pasja, umożliwiły nam, że piętnaście lat współpracujemy z większością Polskich biur co zaowocowało, że zasięg naszego działania poszerzył się na całe Bałkany !

Nasza oferta hoteli na kierunkach tranzytowych obejmuje oprócz Serbii, również hotele w Macedonii, Bośni, Albanii, Bułgarii, Chorwacji, Czarnej Górze, Turcji, Grecji oraz na Węgrzech !

Na prośbę naszych kontrahentów  przygotowaliśmy ofertę atrakcyjnych kierunków wypoczynkowych w kurortach Czarnogóry , Albanii , Macedonii.

Nowością są również pobyty kolonijne w Czarnogórze, Albanii oraz Macedonii !

Wszystkie nasze programy wycieczek objazdowych przygotowane są na podstawie własnego doświadczenia, z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w pracy z grupami !

Przygotowujemy programy „SZYTE NA MIARĘ” pod każdego klienta – specjalistyczne programy, integracyjne, incentive , extremalne... dopasowane do oczekiwań najbardziej wymagających klientów !

Dla wszystkich grup zorganizowanych rezerwujemy posiłki na trasie przez Serbię do Grecji, Bułgarii, Turcji w cenie od 5.00- 8.00 EUR od osoby.

Zapewniamy przewodników w języku polskim w Belgradzie, Nowym Sadzie, Bośni ( Sarajewo, Mostar, Medjugorje ), Chorwacji ( Dubrownik, Split, Trogir, Plitvice,  Zagrzeb ) , Macedonii ( Ohryd, Skopje ) , Turcji ( Stambuł, Izmir ), Czarnogórze, Albanii ...

Nasi piloci oprowadzą grupę od Polski , przez całe Bałkany !

 

Oferujemy zestawy audio-guide, które można pożyczyć na korzystnych warunkach !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji !

 

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy !